1 / 3
Продажба на 100% свилени навлаки за перници
450 МКД
13.03.2022 13:45

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

100% свилени навлаки за перници 🌾
Достапни бои: бела, сива и црна!
Цена по навлака: 450 денари
Цена за комплет од 2 навлаки: 800 денари
Доставуваме низ цела Македонија! 🛵
Koнтакт Вибер 070 325 895

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
070325895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам