1 / 3
Se prodava velosiped detski
1.500 МКД
25.12.2022 18:42

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

5 - 7 год.

Velosiped

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075595832
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам