1 / 1
GAMING MOUSE KRYPTON 550
1.499 МКД
23.06.2021 12:37

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 GAMING MOUSE KRYPTON 550

🔷УДОБНОСТ И КВАЛИТЕТ
✅Благодарение на неговиот ергономски дизајн, KRYPTON 550 секогаш ќе остане удобен дури и за време на најдолгите игри.
✅Уште повеќе, уникатната структура на страните на глувчето ќе обезбеди стабилен зафат и дополнителна контрола при ненадејни движења.

⬇️За повеќе информации:
https://genesis-zone.com/product/krypton-550-black

____________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Bloody 2100 Gaming Set

2199 МКД

SET KEYBOARD & MOUSE - KM170

699 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам