1 / 9
Mercedes Atego 816
8.800 €
25.06.2021 18:10

Тетово / Тетово

Se prodava Mercedes Atego 816 2007 god. so rampa.
Reg. do 02.2022

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Nebojsa
Потврден огласувач
078263805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам