1 / 7
Skoda Octavia 2008 TDI
3.400 €
22.07.2021 12:28

Бутел / Скопје

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava skoda octavia 2.0 tdi 140ks DSG Full oprema navigacija klimatronik

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
077991868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам