1 / 4
ASUS K550J, i7 4720HQ ,8gb RAM, GTX 950m
350 €
03.01.2023 11:14

Карпош / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Laptopot e vo odlicna sostojba, redovno e cisten od prasina i menjata termoprovodna pasta. So nego doagja batarija so dvojno pogolem kapacitet od originalnata.
CPU Intel Core i7 (4th Gen) 4720HQ / 2.6 GHz 6mb cache, 4 cores 8 threads,
RAM 8gb DDR3L,
Graphics Processor NVIDIA GeForce GTX 950M - 2 GB,
hdd 128ssd,
full hd,
Original polnac kutija i se so nego.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

jane
Потврден огласувач
071328860
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам