1 / 1
MARKT има потреба од САЛАТЕР/КА
По Договор
23.06.2021 21:52

Скопје Центар / Скопје

Тимот на MARKT, има потреба од САЛАТЕР/КА, со цел проширување на својот персонал.
Кандидатот е потребно да има завршено средно образование, да е одговорна и самоиницијативна личност, да внимава на одржувањето на редот и хигиената на работното место.
Сите заинтересирани кандидати може да го пратат своето CV на direkcija@markt.mk, со назнака "САЛАТЕР" или да не контактираат на тел. 070/33 99 39

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
070397992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам