Gaming PC / ps4 / 144hz monitor bundle
280 €
Цената е фиксна
23.06.2021 23:32

Охрид / Охрид

Desktop PC so gaming oprema
I3
8gb ram gddr4
Ps4 (samo konzola)
Zowie fk2
Benq mousepd
144hz monitor asus 2ms speed 27'
Msi headphones with noise cancellation

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Nikola Bilbiloski
Потврден огласувач
070243579
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам