1 / 1
Se prodava parcela (niva/нива)
По Договор
31.05.2023 15:36

Ресен

Квадратура:

12332 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava ili iznajmuva parcela so povrsina od12332 m2 (zemjiste klasa 4) vo mesto vikano K.Koliba, blizina na avtokampot Krani pokraj novata pesacka pateka.

Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Riki-Mkd
Потврден огласувач
075 46 59 59
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам