1 / 1
Ресторан Луна- вработувања
По Договор
30.08.2021 17:55

Охрид / Охрид

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

РЕСТОРАН ЛУНА - ОХРИД ИМА ПОТРЕБА ОД РАБОТНИЧКА ВО КУЈНА.
ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ.071359553

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
071359553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам