СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 7200 М2 НА ГЛАВНИОТ ПАТ ЗА ПЕЛИСТЕР
По Договор
23.12.2021 10:37

Битола / Битола

Квадратура:

7200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 7200 М2 НА ГЛАВНИОТ ПАТ ЗА ПЕЛИСТЕР СО ДИРЕКТЕН ИЗЛЕЗ НА АСФАЛТОТ.

ЦЕНА 22 ЕВРА ЗА М2.

ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ.071/815-015 ВО АГЕНЦИЈАТА ДЕЛТА ИН БИТОЛА СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Делта Ин - Агенција за недвижности
ул.Велешка бр.17
Потврден огласувач
38971815015
047615090
Испрати Е-маил до огласувачот

ПРОДАЖБА НА ПАРЦЕЛИ ВО АТАР НА С.ЦАПАРИ

4 €

ПАРЦЕЛА НА ПАТОТ ЗА ДИХОВО

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам