GREJTE SE NA PELETI OD BADEMOVA KOSKA!!
15 МКД
Цената не е фиксна
29.11.2021 18:38

Велес / Велес

Proizvodstvo na peleti od Bademova kostinka (oklop)a moze prodazba na cista koska od Badem za gorenje vo parni kotli za zagrevanje.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

------
Потврден огласувач
076355024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам