1 / 1
Bloody 2100 Gaming Set
2.199 МКД
24.06.2021 12:39

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴Bloody 2100 Gaming Set

🔷Bloody's Ultimate Gaming Gear обезбедува напредна технологија поврзана со прецизност, обезбедувајќи предност да се освои со доверба.
🔷Bloody 2100 се карактеризира со уникатен дизајн, висококвалитетeн прецизност и врвна технологија.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Mause + Tastatura B2100

2090 МКД

Тастатура B150N

1390 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам