1 / 5
Renault safrane 2.2cc 137k
800 €
Цената е фиксна
05.12.2022 11:25

Охрид / Охрид

Марка:

Renault

Модел:

Safrane

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

101 kw / 137 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo dobra sostojba super motor ne trosi ulje, stegnata, centralno, el. prozori i retrovizori, dvozonska klima,centralno so dobar enterier i nekoi karoseriski zabeleski. Registrirana do avgust 2022.
Mozi i zamena ili so doplata
Tel.070773293

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ace
Потврден огласувач
070773293
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам