1 / 11
Bmw X3 xdrive M paket 30 diesel
19.500 €
17.03.2023 18:24

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Prodavam bmw x3 f25 30 diesel M paket 258ks uvezeno od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ch servisirano vo bmw ch 11 mesec so cela servisna istorija 240000km,registrirano ..gumi pireli run flat,f1 brzini na volan,start stop palenje,zaklucuvanje i odklucuvanje bez kluc so tach,avtomatsko zatvoranje na gepek so kopce bez niedna greska...smeneti komplet lanci na 02 11 2021 vo bmw servis.povekje info na tel.078279268....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
078279268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам