1 / 7
Parceli od 4207m2 vo selo Vratnica
7 €
07.09.2021 08:41

Тетово / Тетово

Квадратура:

4207 m²

Тип на земјиште:

Останато

🌄Se prodavaat parceli vo selo Vratnica.⁣

Vkupna kvadratura na parcelite iznesuva 4207m2.⁣
🛣️Parcelite izleguva na pat.⁣

💶Cena: 7 evra/m2.⁣

Za povekje informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 07641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 05-49/21

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava parcela vo selo Brvenica

25 €

Parcela od 750m2 vo Skopje - Bardovci

90000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам