1 / 5
Se prodava Moped Jiaji 50cc
350 €
24.07.2021 09:08

Кичево

Se prodava Moped Jiaji 50cc
Godina na proizvodstvo 2009
So pominati 8000 km
Registriran
Poveke informacii na tel.br. 078 575 580 Pere

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
78575580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам