1 / 1
Elektricen Velosiped TNT 5
60.900 МКД
Со вклучен ДДВ
03.10.2022 10:05

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

20 "

Практичен, лесен, пренослив!
Велосипед кој може да го понесете секаде со Вас:
- Модел: TNT 5,
- Можност за преклопување,
- Дијаметар на тркалата: 20"
- Мотор: 250W,
- Батерија: 36 V, 8.8 Ah,
- Максимална брзина: 25 km/h,
- Растојание со едно полнење: 35 - 45 km,
- Време на полнење на батеријата: 4 - 6 h,
- Менувач: Shimano - 6 брзини,
- Максимална носивост на идеални услови: 120 kg,
- Tежина: 27 kg.
- Боја: Црнa

https://www.rksmotor.eu/model/tnt5.html

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Elektricni Trotineti, Velosipedi i Skuteri
Потврден огласувач
070257087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам