1 / 4
Se PRODAVAAT ili ZAMENUVAAT dve kuki vo CENTAR
29.500 €
12.08.2022 18:31

Битола / Битола

Број на соби:

4,5

Квадратура:

92 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

15 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bulevar 1vi Maj br 298

Kukuite se naogaat na  ul: " BULEVAR 1vi MAJ " br 298. Prednata e na prizemje 38m2 i sprat 38 m2 a zadnata samo prizemje 35 m2 i vizbi, megu niv ima malo dvorce. Vkupnata parcela iznesuva 92m2. Se naogaat vo strogiot CENTAR.Tocnata lokacija  e obelezana na slikite. Mozna e i zamena za stan ponudete.Objavenata cena vazi za dvete kuki.
Informacii na 076/79 72 71

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

XXXXX
Потврден огласувач
076797271
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам