1 / 8
Kawasaki kx450f
3.900 €
30.11.2021 12:24

Демир Хисар

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2018

Модел:

1

Motorot e vo idlicna sostojba
Pred 30h smenet nov klip
Novi zvezdi
Nov lanec
Moze da se vidi vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075373001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам