1 / 12
Otkup na neispravni led televizori
1 €
21.09.2022 10:07

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Sony

Производ:

4K

Големина:

127 cm (50 inch)

Otkup na neispravni led televizori koj ne uklucuvaat nemaat slika i sl.ponuda so slika i cena moze na Viber 077 612 842 Predrag

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

pece
Потврден огласувач
077612842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам