1 / 3
Plac na Kacanicki pat/Плац на Качанички пат
29 €
30.09.2021 12:44

Карпош / Скопје

Квадратура:

7926 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac(gradezno zemjiste) na kacanicki pat 7926m2 na odlicno mesto na 500 metri od swisslion.Placot se naogja na odlicna lokacija so pat,voda,struja

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
076555779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам