CLEXANE (KLEKSAN) I FRAXIPARINE (FRAKSIPARIN)
999.999.999 €
Цената е фиксна
11.01.2022 09:59

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

CLEXANE - KLEKSAN
FRAXIPARINE - FRAKSIPARIN

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

MIKI
Потврден огласувач
071370674
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам