1 / 7
Izdavam apartman vo Ohrid
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2022 10:03

Охрид / Охрид

Квадратура:

35 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Apartmanot e kompletno namesten, raspolaga so 2 sobi , toalet , kujna , terasa , klima.
Se naogja na 2 kat
Ima 35 m2.
Maksimalen broj na lugje : 4
Ima parking
Cena po dogovor.
info: 078 311 312
Aleksandar
*APARTMANOT E SLOBODEN OD 21vi AVGUST*

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078 311 312
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам