1 / 1
KAMERA I MONITORCE BEZZICNI
1.500 МКД
17.02.2023 17:38

Скопје Центар / Скопје

Crno bela,kamera i monitorce bezzicni,pokraj slika ima mikrofon na kamerata i zvukot se prenesuva isto taka na monitorceto sto znaci moze da se koristi i kako bebifon,pogodno za vo dukjan kade nemate celosna vidliva kontrola na prostorot ili slicno.
Uredite se novi.

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078307107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам