1 / 10
Kawasaki 1000cc mnogu zacuvano servis tip top
1.250 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.04.2022 02:44

Кичево

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

1988

Модел:

zx10

Километри:

40000

Kawasaki ZX 10 1988 nov akumullator servis mana nema nikakva kako od salon e inzvoreden za cafe race....ujle sega staveno i llameli 01.07.2021 motorot e na stranski ima sobrakajna stranska motorot e old tajmer!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dashmir
Потврден огласувач
070641562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам