1 / 3
PEZO 307 1.6, 80kw 109ks 2005 god benzin
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2021 10:44

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.11625

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4


Registrirana cela godina do 24.06.2022god.
Zelena karta godishna.

Perfektna vozna sostojba !!!
Dogovor na lice mesto...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bj
Потврден огласувач
076827317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам