1 / 12
ДВОГЛАВА МАШИНА ПЕРТИЧИ ЗА ПВЦ И АЛУМИНИУМ
220.000 МКД
20.03.2023 08:30

Битола / Битола

Продавам двоглава машина за сечење ПВЦ и алуминиумски профили од италијанската фирма Пертичи. Произведена е 2005 год. во одлична состојба, потполно исправна. Со машината одат две нови пили Леуко од германско производство и две стари за менување. Има горни и челни стеги за профилот. Можи да се види секој ден од 09 до 15 часот.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Се продава од:

Аце
Потврден огласувач
075207881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам