1 / 12
Се изнајмува Вила Силва
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 11:13

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

900 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Населба Чекоштина

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта.
Викендицата содржи 2 посебни апартмани со површина од по 40 м2, како и двор од 900 м2, кој е хортикултурно уреден.
Секој апартман е целосно опремен и има посебно дневен престој, кујна, спална соба, купатило и тераса. Располага со подвижна скара.
Вилата се наоѓа во мирна населба со поглед кон планината Галичица и Охридското езеро. Располага со голем паркинг и бесплатен интернет.
Претставува одлично место за мирен и тивок одмор, опкружени со лозови насади, паркови и борови.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Vesa
Потврден огласувач
070259979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам