1 / 10
Fiat Doblo MAXI 1.3 dizel,2006 god.
2.690 €
22.07.2021 14:11

Карпош / Скопје

Fiat Doblo Maxi
1.3 multijetdizel
55kw/75ks
2006 godina

Registrirano do kraj na godina, novi gumi, servo…

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Meriva 1.7 CDTI,2009 god.

3650 €

Opel Astra 1.4,2008 god

70229000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам