1 / 6
MAZDA MPV/6/3 DELOVI
1 €
21.11.2021 08:43

Македонски Брод

Марка:

Mazda

Модел:

MPV

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

motor mejnac vo top sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovniavtodelovi
Потврден огласувач
077390555 072311075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам