1 / 8
3650 km
18.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2021 09:31

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Polaris

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2020

Модел:

Polaris sportsman 1000xp

Stranstvo

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Shpresim
Потврден огласувач
0041764455447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам