1 / 3
prodavam bager kase 580
9.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
02.07.2021 14:49

Кочани / Кочани

se prodava bager -skip marka kase 580 vo ispravna sostojba . ima tri korpi i vilu[ki za istovar podetalni informacii na telefon 072-246-956
moze da se vidi vo sekoe vreme cena so ddv

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

soliter
Потврден огласувач
072246956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам