1 / 5
Fiat Grande Punto 1.9 Multijet 8V Sport Optik
2.400 €
Цената е фиксна
26.06.2021 13:09

Валандово

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Километража: 182000 км, 96 kW (131 KS), Еуро 4, прва регистрација 02/2006, црн металик, рачен менувач, висина 1.910 сm, број на седишта 4, дизел, врати 2/3

x4 нови зимски гуми (17)
x4 летни гуми (17)

Алуминиумски тркала, централно заклучување, ел. Регулатор на прозорци, ел. Имобилизатор, серво управувач, ABS, ESP, филтер за честички, електрични странични ретровизори, ЦД плеер, мултифункционален волан, светла за магла, контрола на влечење

-сервисирана

3000e - цената не е фиксна
076 610 886

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandra Todorovska
Потврден огласувач
076610886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам