Se prodavaat dve nivi
По Договор
02.02.2023 17:02

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4280 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva so povrsina od 4280 m2 vo mesnosta Golema Niva, s.Kosel, i niva so povrsina od 2400 m2 vo mesnosta Dolni Kosel. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078420142
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам