1 / 2
Behringer b212 zvucnici
350 €
Цената е фиксна
06.07.2022 03:45

Свети Николе / Свети Николе

Se prodavat Behringer B212 beli zvucki , kako novi se bez nikakvi ostetuvanja, doneseni se od Germanija.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Studio RL
Потврден огласувач
075403660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам