1 / 12
Audi A3 1.6 TDI, S-tronic, 2015 god.
По Договор
22.07.2021 14:13

Карпош / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Audi A3 1.6 TDI
81kw/110ks
2015 godina

* Top sostojba
* Garancij na KM
* S-tronic
* Xenon, Aluminski felni….

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Corsa 1.3 CDTi, 2016 godina

6690 €

Seat Altea 1.2 TSI, 2014 god.

7990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам