1 / 2
Калорифер
100 €
06.09.2021 19:09

Прилеп / Прилеп

Продавам трофазен калорифер 6KW со термостат користен една сезона. Информација на тел.о
077/607861

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Стеван
Потврден огласувач
077607861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам