1 / 1
Се продава концентратор на кислород
36.000 МКД
26.06.2021 17:52

Кавадарци / Кавадарци

Продавам концентратор на кислород многу малку користен со гаранција до 30.11.2021

Категорија: Останато

Се продава од:

Nate
Потврден огласувач
070861859
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам