1 / 6
Se prodava stan
600 €
26.06.2021 19:02

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

74 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2008

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Struga Kaj stara avtobuska, pozadi FON Univerzitetot.Stanot se naoga na 4-ti sprat-potkrovje bez lift,so kvadratura od 74m2. I'ma dnevna so kujna I trpezarija,dve spalni sobi,kupatilo I terasa. Poveke info na tel 077815 161. 077969012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам