1 / 6
Shes shtëpi në Serov
75.000 €
23.07.2022 07:50

Чаир / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Serava

Shite shtëpi në Serov

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Neki
Потврден огласувач
077527103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам