Kuca vo Ajd.Malo - super lokacija
По Договор
27.06.2021 11:12

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

420 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

420 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ajducko Malo

Na prodazba e kuca vo Ajducko Malo, na plac od 420 m2, ne lepena od niedna strana, na odlicna lokacija. Kucata e golema, moze da se zivee komforno, so malku renoviranje, se dobiva sovremen i moderen objekt.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам