1 / 3
Luksuzen display/ vitrina / stalaza za penkala,nakit i dr.
299 €
19.06.2022 12:54

Скопје Центар / Скопје

Prodavam ili menuvam 2 luksuzni metal/alu displei za penkala ili druga deluxe roba. Displeite ne se ovie na slikata no se identicni.
Pepi 078 352 000

Категорија: Часовници и Накит / Останато

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
078352000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам