1 / 12
BMW E36 325i COUPE M-PAKET
4.800 €
Денес 11:34

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

325

Година:

1993

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e top sostojba stegnata servisirana
M paket Brock bandazi novi 4 gumi
sporcki spirali radio usb centralno siber
Elektrika stakla nov akomulator
Kolata moze da se vide i proba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Stefan Durmis Dimitrov
Потврден огласувач
077520630***077520630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам