1 / 12
Gumi novi schwalbe continental 26.27.5.28.29
123.456 МКД
12.07.2021 10:38

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Gumi schwarble continental novi 26.27.5.28.29

Schwalbe smart sam 26x2.25 cena za dve 3000 den
Schwalbe smart sam 29 x2.10 cena za dve 3000 den
Schwalbe smart sam plus 29x2.25.. 65evr
Schwalbe lugano 28 700x23c cena za dve 3000 den
Schwalbe delta cruiser plus 28 cena za dve 3000 den
Continetal race king 27.5 x2.20 cena za dve 3000 den
Continetal montan king 27.5 x2.3 cena za dve 3200 den
Continetal trail king 27.5 x2.4 tubeles cena za dve 4300 den
Continetal trail king 27.5 x2.4 cena za edna 1650den
Continetal cross king 29x2.20 cena za dve 3000 den
Continetal trail king 29 x2.4 cena dve 3300 den
Continetal cruise 28x2.2 cena za dve 2800den
Impact trailpac 27.5 x2. 2.... 2800den
Polovni gumi
Schwalbe rapid rob 29x2.10
Schwalbe smart sam 29 x2.10
Schwalbe hans dampf 27.5 x2.35 edna tubeles edna e so zica cena 1600den
Maxxis rekon plus 27.5 x2.8
Maxxis minion dhf tubeless 27.5 x2.8 cena za dve 3000 den
Bitwin 27.5 x2.0 polovna 700 den
Specialized 28 700x30c cena za dve 1500den
Schwalbe maraton 28.. Cena 1000den
Continetal 26x.1.70.. 800den
Schwalbe rapid rob 26x2.25... 1000den
Ruben 29 x2.10
Cst 28 1.35... 1700den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам