1 / 12
CITROEN C3 BENZIN-METAN 2007 g. UVOZ CH
3.100 €
14.11.2021 09:38

Куманово / Куманово

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

54 kw / 73 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA

CITROEN C3 PRODADENO


Raspolagame i so drugi koli

CITROEN C3
1.4 DIZEL
2007 god
Full oprema

OPEL VECTRA
1.9 CDTI DIZEL
2006 god
GTS oprema

Vozilata se uvezeni od Svajcarija
Plateni
CARINA
HOMOLOGACIJA
PREVEDENI DOKUMENTI i ZAVERENI KAJ NOTAR

Znaci ostanuva samo registracija

Info 077 631 355 GORAN
BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
077631355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам