1 / 3
Krevetce se prodava...
3.000 МКД
27.01.2022 17:19

Битола / Битола

Se prodava odlicno zacuvano krevetce komplet so dusek, zastitna ograda i postelnina , so tri nivoa mestenje na dusekot , so fioka

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075621461
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам