1 / 7
Апартмани со Екстра поглед на езерото и Близу до плажа.
9.999.999 €
07.06.2022 14:53

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Се издаваат апартмани во Стар Дојран на одлична локација, на само 40 метри од езерото и новата градска плажа. ( одалеченост можете да видите од сликите во прилог, сликани од терасите на куќата. Во близина се наоѓа и плажата ФУК- ТАК ). Апартманите поседуваат сопствено купатило, мини кујна со соодветен прибор и бела техника , wi - fi, со тоа што еден од апартманите поседува и клима уред. Дополнително, секој од апартманите излегува на пространа засебна тераса која овозможува фантастичен поглед на езерото. Доколку сакате да уживате во убавините на Дојран и воедно да бидете близу до плажата и езерото, посетете не во вила Медитеранео.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Sasha
Потврден огласувач
070-215-390
078-813-882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам