оглас за чувар
По Договор
02.06.2022 15:37

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Ресторан во центарот на градот бара чувар.Телефон 075-220-504

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

restoran
Потврден огласувач
023214200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам