1 / 12
Cnc metalni ogradi, kovani, Roletni, nastresnici,mebel...
По Договор
18.06.2022 11:09

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvame sekakov vid metalni ogradi, konstrukcii, mebel od metal, nastresnici...
Golem izbor na shari za cnc ogradi!!
Za ceni i poveke informacii obratete se na
tell:071-348-656

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Железо врати и прозорци

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071348656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам